post

گواردیولا: به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان هم صعود کنیم، به هدف‌مان رسیده‌ایم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از مصاف خارج از خانه تیمش برابر بازل سوئیس در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت که مطمئن نیست تیمش این فصل پتانسیل فتح لیگ قهرمانان را داشته باشد.

سیتی هرگز از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان بالاتر نرفته اما در این فصل با توجه به یکه‌تازی قاطعانه‌اش در لیگ برتر با حاشیه امنیتی 16 امتیازی و صعود به فینال جام اتحادیه، این تیم جزو مدعیان فتح مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیای فوتبال شناخته می‌شود.

گواردیولا در این باره به خبرنگاران گفت: نمی‌دانم که آیا مدعیان اروپا از من‌سیتی می‌ترسند یا نه. این را هم نمی‌دانم که آیا این فصل می‌توانیم قهرمان اروپا شویم یا نه. من به بازیکنانم اعتماد کامل دارم و آنها هم این را می‌دانند اما از آنجایی که لیگ قهرمانان تورتمنت متفاوتی است، نمی‌دانم که آیا امسال می‌توانیم قهرمان این رقابت‌ها شویم یا نه.

گواردیولا ادامه داد: هدف ما این است که از فصل گذشته بهتر نتیجه بگیریم (من‌سیتی فصل گذشته در مرحله یک هشتم نهایی به موناکو باخت و حذف شد) که آن صعود به یک چهارم نهایی است. پس این هدف ما در رقابت‌های اروپایی برای کوتاه مدت است. در اینکه ما در این فصل بهتر از فصل گذشته نتیجه گرفته‌ایم شکی نیست اما لیگ قهرمان تورنمنت متفاوتی است و اینجا تیم‌ها قدر موقعیت‌های‌شان را می‌دانند و قدرت کنترل بیشتری بر اوضاع‌شان دارند.

تیم فوتبال منچسترسیتی فردا شب از ساعت 23:15 به وقت تهران میهمان بازل سوئیس خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *