post

خوشقدم اسامی دعوت‌شدگان به مرحله اول رقابت‌های انتخابی کاراته دختران را اعلام کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، مرحله اول انتخابی کاراته دختران برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و المپیک 2018 بوینوس‌آیرس روز شنبه پنجم اسفند ماه با حضور نفرات سوم مشترک مسابقات کشوری اصفهان و سنندج و مدعوین دعوت شده از سوی کادر فنی در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار می‌شود که در نهایت در هر وزن یک نفر گزینش خواهد شد.

رده سنی نوجوانان/
در وزن 47- کیلوگرم:
نفرات سوم: رقیه بنداد کرمانی از مازندران – محنا پوراحمدیان از کرمان- الهه یخکشی از مازندران – حنانه سیفی از لرستان
نفرات دعوت شده: مریم الهه سرخه از کرمانشاه-آرینا ایرجی از کردستان- هستی بیرانوند از لرستان

در وزن 54- کیلوگرم:
نفرات سوم: مهنا میرزایی از مازندران -فاطمه بداق از لرستان -شکیلا شجاعی از مازندران – مهسا اخشیح از گیلان
نفرات دعوت شده: عسل ایوانی از کرمانشاه- فاطمه رنجبر از فارس – ستایش صفری از سمنان

در وزن 54+ کیلوگرم:
نفرات سوم: سیده لیلا عباسیان از مازندران – سیده مبینا موسوی از مازندران- ریحانه نصرتی فرد از هرمزگان – مبینا طیاری از اصفهان
نفرات دعوت شده: عسل شریفی ازکرمان- جوانا رسولی از کردستان- هنگامه بی غم از گیلان- منیره وجدانی پارسا از گیلان- یگانه رحیمی از تهران- صدف لرستانی از کرمانشاه – هانیه جعفری مقدم ازکرمان

رده سنی جوانان/
وزن 48- کیلوگرم:
نفرات سوم: زهرا مرادی از اردبیل- زهرا کریمی از فارس- نگین شمسی از کرمانشاه
نفرات دعوت شده: فرناز محمدی از لرستان -آتوسا نیکخواه از تهران- کیمیا کیانی از البرز

وزن 53- کیلوگرم:
نفرات سوم: رویا سلیم زاده از اصفهان- زهرا بنیانی از فارس – مهدیه عباسی از گیلان- سیده سوده خلیلی از مازندران – محبوبه گرایلی از مازندران
نفرات دعوت شده: معصومه سماقی از البرز- اسما جهانگیرزاده از آ ذربایجان شرقی – الناز یوسفی از تهران

وزن 59- کیلوگرم:
نفرات سوم: نسیم خیراله پور از مازندران-آتنا پهلوان زاده از گیلان- زهرا جلیلی از گیلان- نگین درویشی از مازندران
نفرات دعوت شده:آیناز نبی نیا از گیلان- زینب رنجبر از اراک – آیدا لرکی از خوزستان

در وزن 59 + کیلوگرم:
نفرات سوم: ساحل الیاسی از لرستان- سوگند شاهیوند از کرمانشاه- عاطفه بیرانوند از لرستان- مهدیه عباس زاده از مازندران – صدف لرستانی از کرمانشاه
نفرات دعوت شده: مهدیه رئیسی از خوزستان-زهرا فرد مدحی از آذربایجان شرقی-آیدا موچشی از کردستان-نگین خیرخواه از مازندران- صبا حسینی از کردستان

گفتنی است، نفرات اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور در اصفهان و سنندج و نیز نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان و قهرمانی جهان در اسپانیا از حضور در مرحله اول رقابت‌های انتخابی معاف هستند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *