post

سلطانی‌فر: مدیران توانمندی داریم که می‌توانند در ورزش آسیا تأثیرگذار باشند/ امیدواریم از این ظرفیت قابل توجه استفاده شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسعود سلطانی‌فر در نشست مشترک با رؤسای فدراسیون‌های ورزشی که شیخ احمد فهد الصباح رئیس شورای المپیک آسیا نیز در آن حضور داشت، گفت: به شیخ احمد خیر مقدم عرض می‌کنم که در اولین فرصت به ایران آمد. البته به او هم گفتم می‌خواستیم این سفر طولانی‌تر باشد، با این حال این سفر را به‌فال نیک می‌گیریم و ان‌شاءالله بتوانیم در توسعه ورزش استفاده کنیم. در زمینه توسعه همکاری صحبت‌های خوبی داشتیم.

سلطانی‌فر ادامه داد: همه قوا مصمم به توسعه ورزش برای ارتقای غرور و وحدت ملی هستند. هماهنگی خوبی بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک وجود دارد و ان‌شاءالله در سال‌های آینده شاهد رشد ورزش باشیم.

وی افزود: صبح امروز ملاقات خوبی بین شیخ احمد و آقای جهانگیری صورت گرفت و چگونگی استفاده از ظرفیت شورای المپیک آسیا و سیاست‌های ایران مورد بررسی قرار گرفت. امیدوارم دستاوردهای این سفر ما را در توسعه ورزش قهرمانی و همگانی کمک کند.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: میزبانی‌های زیادی بعد از رفع تحریم‌ها و حدود 90 میزبانی داشتیم. تیم‌های ما دستاوردهای خوبی داشتند و اینها نگاه عمیق‌تری را می‌پذیرد. امروز از این ابزار می‌توان در جهت توسعه دوستی‌ها در آسیا استفاده کرد و مجموع اهداف شورای المپیک آسیا و کمیته بین‌المللی المپیک را محقق کنیم و در جهت توسعه و دوستی بین ملت‌ها گام برداریم.

سلطانی‌فر ادامه داد: ما در فدراسیون و بخش‌های ورزشی مدیران توانمند و قوی داریم که می‌توانند در آسیا تأثیرگذار و مرجعی برای تصمیم‌گیری باشند و امیدواریم از این ظرفیت قابل توجه استفاده شود.

وی تصریح کرد: امیدوارم با یک کاروان بزرگ و توانمند در بازی‌های آسیایی حاضر و نقش مؤثری در بزرگی این مسابقات و توسعه ورزش در آسیا داشته باشیم. ما در رشته‌هایی که در آسیا و جهان جزو بهترین‌ها هستیم، می‌توانیم با اعزام مربی و ورزشکار به توسعه این رشته‌ها در قاره و جهان کمک کنیم. امیدواریم شیخ احمد را بار دیگر ببینیم و و در مباحث گوناگون صحبت کنیم.

انتهای پیام/*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *