post

قاضی: خیلی‌ها در مشهد پشت ما را خالی کردند/ می‌خواهم به تیمی بروم که مرا به هدف‌های فوتبالی‌ام برساند

محمد قاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص خداحافظی از پدیده گفت: از هواداران پدیده و مردم خوب مشهد حلالیت طلبیدم و همیشه برای آنها بهترین‌ها را آرزو دارم. واقعیت این است که ما سال سختی را در پدیده پشت سر گذاشتیم و خیلی اذیت شدیم، البته در نیم‌فصل اول عملکرد ما خیره‌کننده بود و فوق‌العاده فوتبال بازی می‌کردیم ولی کسر 6 امتیاز در روند صعودی پدیده تأثیر منفی گذاشت. بعد از آن هم تیم به خوبی مدیریت نشد و نتوانستند مشکلات روحی بازیکنان که ناشی از کسر 6 امتیاز بود را حل کنند و شرایط را تغییر دهند.

وی ادامه داد: به ما قول‌هایی دادند که عملی نشد و تیم ضربه سنگینی خورد. این مسائل حتی باعث شد تا تیم در خطر سقوط قرار بگیرد با این حال ما برعکس خیلی از مسئولان که هیچ کمکی به پدیده نکردند و پشت ما را خالی کردند، نهایت تلاش خودمان را به خرج دادیم تا تیم در لیگ برتر بماند و خوشبختانه این اتفاق رخ داد. اگر آن زمان که 6 امتیاز از تیم کسر شد، بازیکنان از لحاظ مالی شارژ می‌شدند قطعاً شرایط بهتر می‌شد ولی قول‌ و قرارها عملی نشد و ما بارها دروغ شنیدیم.

مهاجم فصل گذشته پدیده در قسمت دیگری از صحبت‌هایش تأکید کرد: شرایط به گونه‌ای پیش رفت که ما انگیزه نداشتیم و حتی شرایط حضور در تمرینات مناسب نبود. این موضوع باعث شد تا تیم از لحاظ بدنی هم افت کند، اما بعدها بازیکنان تصمیم گرفتند که برای دفاع از اعتبار خودمان و خوشحالی مردم مشهد و هواداران پدیده تلاش کنیم تا این تیم در لیگ برتر بماند. ما نمی‌خواستیم مشهد در لیگ برتر بدون تیم باشد و همه تیم‌ها دوست دارند که حداقل یک بار در سال به مشهد بیایند تا به زیارت امام رضا (ع) هم بروند. خیلی‌ها تلاش کردند تا روحیه ما را خراب کنند و خیلی‌ها در مشهد پشت ما را خالی کردند، اما خوشبختانه در بازی‌های آخر نتایج خوبی گرفتیم و در لیگ برتر ماندیم.

قاضی که در نیم فصل با پیشنهادهای خوبی روبه‌رو شد در این خصوص خاطرنشان کرد: من پیشنهادهای زیادی داشتم و حتی در این زمینه با آقایان کریمیویی، مهاجری و سرآسیایی صحبت کردم. من به آنها گفتم که شرایط طوری نباشد که پدیده فقط برای ماندن در لیگ تلاش کند و آنها هم گفتند که پیگیر هستند تا 6 امتیاز را بازگردانند و حتی قول دادند که مشکلات مالی برطرف شود. این اتفاق اما رخ نداد و اگر با چنین مشکلاتی مواجه نمی‌شدیم قطعاً عملکرد من بهتر می‌شد. در شهری که هیچ کمکی به ما نشد کار بزرگی انجام دادیم و فقط هواداران کنار ما بودند. ما تنها بودیم و کسی را کنار خودمان نمی‌دیدیم و این حس بسیار بدی بود که تا حالا در دوران فوتبالم تجربه نکرده بودم.

وی در خصوص وضعیت اش برای فصل آینده گفت: من حتی در نیم‌فصل پیشنهادهایی داشتم که گفتند در همان زمان برای فصل آینده قرارداد امضا کنم، اما قبول نکردم چون فوتبال ایران معمولاً دستخوش تغییرات زیادی می‌شود. در دو‌ سه سال اخیر هم با مشکلات مالی مواجه شدم که امسال کسر امتیاز را هم تجربه کردم. فعلاً تصمیمی برای فصل بعد نگرفته‌ام اما می‌خواهم به تیمی بروم که مرا به هدف‌های فوتبالی‌ام برساند.

قاضی در پایان تصریح کرد: در نیم‌فصل اول 8 یا 9 گل زدم، اما از اتفاقاتی که رخ داد ضربه خوردم. به هر حال فوتبال یک ورزش گروهی است و وقتی مشکل یا حاشیه ایجاد می‌شود در عملکرد بازیکنان هم تأثیرگذار است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *