post

نستا: سرمربی سابق پروجا را به صرف قهوه دعوت می‌کنم!/ همه چیز را در این مورد این تیم می‌دانم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، الساندرو نستا پس از انتخاب به عنوان سرمربی جدید تیم دسته دومی پروجا گفت: رئیس پروجا چند ماه پیش با من صحبت کرد و خواست هدایت باشگاه را به عهده بگیرم اما آن زمان در تیم دیگری مشغول به کار بودم. از  کمپ تمرینی و استادیوم و محیط پروجا خوشم آمد. به همین دلیل این بار خیلی زود پاسخ مثبت دادم. از مربی سابق تیم، روبرتو بردا متشکرم زیرا این فرصت را برای من مهیا کرده تا با تیم در پلی‌آف باشم. اگر او را ببینم به یک قهوه مهمانش می‌کنم.

ستاره سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه‌های لاتزیو و میلان افزود: حالا باید مقابل امپولی پیروز شویم تا اشتیاق و انگیزه ایجاد کنیم. من تازه رسیده‌ام پس برایم همه چیز از صفر شروع می‌شود. امیدوارم هواداران این موضوع  را درک کنند. اگر هواداران با من مشکلی داشته باشند، می‌توانند رودررو به خودم بگویند.

نستا عنوان کرد: در مورد بازیکنان، الساندرو دیامانتی را مدت هاست می‌شناسم. مقابل او بازی کرده‌ام و می‌دانم  برای حریفان مثل طاعون است! از ژانویه تاکنون روی پروجا مطالعه کرده‌ام پس همین حالا همه چیز را در مورد تیم می‌دانم. تیم رهبرانی دارد اما نمی‌خواهم از آن‌ها نام ببرم. مردانی واقعی را اینجا دیده‌ام؛ بازیکنانی مسئولیت‌پذیر که تلاش می‌کنند تا در رختکن همه چیز خوب پیش برود.

 انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *