post

شهنام نظرپور: تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم/ از نتایجی که در ایتالیا کسب کردیم راضی هستم

شهنام نظرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: هفته گذشته در رقابت‌های گرندپری ایتالیا شرکت کردیم. سال‌ها بود در این مسابقات حضور نداشتیم. رقابت‌های بسیار خوبی بود و در این فاصله زمانی تا بازی‌های آسیایی نقاط ضعف و قوت خود را پیدا کردیم.

وی افزود: این رقابت‌ها در استخر روباز برگزار شد. این در حالی است که در استخرهای روباز ضعیف هستیم و این مسابقات فرصتی را فراهم آورد تا به آمادگی بهتری دست پیدا کنیم.

ملی پوش شیرجه ادامه داد: از نتایجی که در ایتالیا کسب کردیم راضی هستم. ای کاش این فرصت فراهم بود تا در تعداد بیشتری از تورنمنت های بین المللی حضور پیدا می‌کردیم. شرکت در رقابت‌های متعدد علاوه بربالا بردن سطح آمادگی و تجربه مان باعث می‌شود تا در نمره گرفت از داوران نیز شرایط بهتری داشته باشیم.

نظرپور با اشاره به در پیش بودن بازی‌های آسیایی گفت: تمرینات بسیار سختی را پشت سر می‌گذاریم. بیشترین تمرکزمان روی تمرینات انفرادی است. درشته هماهنگ به دلیل این که سال‌ها با مجتبی ولی پور تمرین داشته‌ایم و از لحاظ هماهنگی مشکلی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در شرایطی خود را برای بازی‌های آسیایی آماده می‌کنیم که رقبای بسیار قدرتمندی را پیش رو داریم. چین حرف اول را در دنیا می‌زند.مالزی،کره جنوبی و ژاپن نیز تیم‌های قدرتمندی دارند. ژاپنی‌ها در آمریکا تمرینات خود را پیگیری می‌کنند. سنگاپور و اندونزی از جمله رقبای اصلی تیم ایران به شمار می‌روند. این در حالی که سنگاپور دریک سال گذشته 20مسابقه شرکت کرده است و تیم ما تنها در دو مسابقه حضور داشته است.

شیرجه روی اعزامی به بازی‌های آسیای 2018 اظهار داشت: تصور ذهنی ما کسب رکوردهای خوب در بازی‌های آسیایی است. خوب تمرین می‌کنیم و در این فاصله زمانی باقی مانده روی نقاط ضعف مان بیشتر کار می‌کنیم. قائم میرابیان (مربی تیم ملی) برنامه تمرینی خوبی را برایمان طراحی کرده و براساس آن جلو می‌رویم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *