post

بیمه رازی بابل و آرش زین بابل در کشتی آزاد پیروز شدند/ برتری تیم سیناصنعت ایذه در کشتی فرنگی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، هفته دوم از دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی باشگاه‌های کشور از ساعت 17 امروز یکشنبه 8 مهرماه در شهرهای بابل، ساری و ایذه برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است.

کشتی آزاد

گروه الف: دیدار تیم های بیمه رازی بابل، برنده – رعد پدافند کرمانشاه (میزبان بابل- سالن شهید سجودی) (امتیاز مثبت 29 به 9 به سود بیمه رازی)

نتایج انفرادی (اسامی تیم رعد در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: رضا اسدپور  صفر- مهران رضازاده، برنده 10

61 کیلوگرم: مجید داستان صفر- بهنام احسان پور، برنده 4

65 کیلوگرم: محمد ملکی صفر- حسن مرادقلی، برنده 3

70 کیلوگرم: حسین مصطفوی یک – میثم نصیری، برنده 7

74 کیلوگرم: حسن بیرانوند صفر- رضا افضلی، برنده 10

79 کیلوگرم: بهمن تیموری 3- مجتبی اصغری، برنده 3

86 کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده 10- حامد عاشق حسینی 2

92 کیلوگرم: وحید شاه محمدی صفر- محمدجواد ابراهیمی، برنده 10

97 کیلوگرم: ارشک محبی 2- علیرضا گودرزی، برنده 8

125 کیلوگرم: یداله محبی، برنده 2- امین طاهری یک

گروه ب: دیدار تیم های ستارگان پاس ساری – آرش زین بابل، برنده (میزبان ساری- سالن سید رسول حسینی) (امتیاز مثبت 28 به 10 به سود آرش زین)

نتایج انفرادی (اسامی تیم آرش زین در ابتدا آمده است):

57 کیلوگرم: رضا علیجان زاده، برنده 3 – حمید خلیلی یک

61 کیلوگرم: ایمان صادقی 2- مهران شیخی، برنده 4

65 کیلوگرم: ولادمیر خینچیگاشویلی 4- فرزاد عموزاد خلیلی، برنده 7

70 کیلوگرم: سوسلان رامونوف، برنده 10- حسین عباس پور صفر

74 کیلوگرم: ختیگ سابولوف، برنده 7- حسین الیاسی 2

79 کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده 7- سید جعفر قاسمی صفر

86 کیلوگرم: کامران قاسم پور، برنده 10- مرصاد مرغزاری صفر

92 کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده 5- سینا غلامی یک

97 کیلوگرم: رضا یزدانی، برنده 6- امیر محمدی 2

125 کیلوگرم: کمیل قاسمی، برنده 2- جابر صادق زاده صفر

کشتی فرنگی گروه ب: دیدار تیم‌های سیناصنعت ایذه، برنده – رعد پدافند البرز (میزبان ایذه – سالن تختی) (امتیاز مثبت 25 به 17 به سود سیناصنعت)

نتایج انفرادی (اسامی تیم رعد در ابتدا آمده است):

55 کیلوگرم: ایوب گراوند یک – پویا دادمرز، برنده 3

60 کیلوگرم: کیانوش غضنفریان 4- مهدی محسن نژاد، برنده 7

63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر- شاهین بداغی، برنده 8

67 کیلوگرم: مصطفی بهزادی مقدم، برنده – نمایند نداشت

72 کیلوگرم: جواد صابری پور صفر- اصغر عالی محمدی، برنده 9

77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی صفر- پیام بویری، برنده 8

82 کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده 8- کیوان رضایی 5

87 کیلوگرم: علی شریفی 8- سامان عزیزی، برنده 14

97 کیلوگرم: یوسف آل محمد، برنده 3 (ضربه فنی)- امید محمودی صفر

130 کیلوگرم: نوید اله قلی نوسی یک – مسعود نعمت چکانی، برنده 7

انتهای پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *